Kurumsal
Marc Chantal

Marc Chantal, 1966 yılında Almanya 'da kurulmuştur. 1989 yılından itibaren Türkiye 'de deri çanta ve aksesuarları imalatına başlamış, bugün ilk günkü heyecanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve üretim hattımızın her aşamasında kalite standartlarımızı güncellemek ve sürekliliği sağlamak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

El işçiliği ve modern teknolojiyi birleştirerek, her detayı özenle işleyen ve kaliteli malzemelerle ürünlerimizi tasarlamak ve üretmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, müşterilerimizi anlamak ve ihtiyaçlarına yenilikçi ve stil sahibi tasarımlarla yanıt vermek, markamızın temel önceliklerinden birisidir. Bu yaklaşımımızla ön plana çıkmaya ve gelecektede ilham veren tasarımlarımızla fark yaratmaya devam etmek için, yenilikleri takip etmeye ve üretimimizi en son teknoloji ile birleştirerek devam ettirmeyi amaçlamaktayız.

Marc Chantal ailesi olarak, çevreye olan sorumluluğumuzu biliyor ve gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çaba gösteriyoruz. Neler yaptığımıza, sürdürülebilirlik sayfamızdan bakarak detaylı şeklide bilgi alabilirsiniz.

Doğayı, çevreyi ve yaşadığımız dünyayı önemsiyoruz. Sürdürülebilirlik, işimizin temel bir parçası ve gelecekteki hedeflerimizin de temelini oluşturuyor. Marc Chantal olarak bizler, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi, her zaman en üst düzeyde tutmaya devam edeceğiz.
Marc Chantal Çanta & Aksesuar
Marc Chantal Çanta & Aksesuar
Marc Chantal Çanta & Aksesuar
Marc Chantal Çanta & Aksesuar
Marc Chantal Çanta & Aksesuar
Marc Chantal Çanta & Aksesuar